DMU træning (#5070)

Start dato 08.08.2020
Slut dato 08.08.2020
Løbsnavn DMU træning
Arrangør Midtjysk Trialsport
Løbstype Træningslejr
Sportsgren Trial
Aktivt løb Ja
Forventet start på løbet 10:00
Dommer Hans Jørn Beck (3987)
Tillægsregler Tryk her
Note 9.30 Mødetid
10.00 Fælles samling/instruktion
Omklædte og klar med MC. Fælles opvarmning
10.20 Gruppeinddeling efterfulgt af sektionstræning
12.00 Middagspause
12.30 Fortsat sektionstræning
13.30 Fælles (alternative) konkurrencer
14.00 Afslutning/fri træning
Tilmeldingsfrist 1 01.08.2020
Tilmeldingsfrist 2 07.08.2020
Klasser
Klasse navn Tilmeldingsgebyr 1 Tilmeldingsgebyr 2 Max antal tilmeldinger
Trial C 0.00 0.00
Trial B 0.00 0.00
Trial B Trim 0.00 0.00
Trial A 0.00 0.00
Trial A Trim 0.00 0.00
Trial Classic 0.00 0.00
Trial Classic Trim 0.00 0.00
Trial +40 0.00 0.00
Trial +40 Trim 0.00 0.00
Trial Elite 0.00 0.00
Trial Motion 0.00 0.00

Tillægsregler

Gruppenavn
Mødetidens udløb 09:30
Teknisk kontrol 00:00
Instruktion 00:00
Træning
Start 00:00
Startgebyr i kr.
Præmiering
Flere oplysninger omkring stævnet Hårup vestervej 10 8600 Silkeborg
Formand Søren Overby
Stævneleder Søren Overby
Løbstype
Vedhæftede filer

Onlinetilmeldte dags dato - Trial Motion

# Licensnummer Nr Navn Klub Sponsor Klasse
1 50621 565 Poul Arne Jansen Midtjysk Trialsport Trial Motion
2 31690 Thomas Ertmann Thomas Ertmann Rebild TrialSport TEAM619g - Ertmann Racing Trial Motion
3 6511 123 Poul Sørensen Rebild TrialSport Team Rødhætte & Den tykke ulv Trial Motion

Onlinetilmeldte dags dato - Trial A

# Licensnummer Nr Navn Klub Sponsor Klasse
1 50622 1 Bertram Jansen Midtjysk Trialsport Trial A
2 51130 5 Sonni Bak Kirkegård Midtjysk Trialsport K-Trial Team Trial A
3 13538 . Lasse Poulsen Midtjysk Trialsport Trial A
4 50126 9 Regitze Toft Jensen Fyens Motor Sport Protrial.dk Trial A
5 50491 8 Bo Christensen Fyens Motor Sport Trial A

Onlinetilmeldte dags dato - Trial B

# Licensnummer Nr Navn Klub Sponsor Klasse
1 51129 966 Jørn Bak Kirkegård Midtjysk Trialsport K-Trial Team Trial B
2 50577 0 Mikael Kristiansen Fyens Motor Sport Team Fylleren Trial B
3 41548 84 Shaun Turner Hedelands Motorklub Team Turner Trial B
4 40102 67 Søren Brahe Midtjysk Trialsport Trial B
5 22606 1 Kasper Klindt Midtjysk Trialsport Trial B
6 51515 000 Michael Saunders Kolding Motocross Klub woop! woop! Trial B
7 8935 0 Benjamin Jensen Midtjysk Trialsport Trial B

Onlinetilmeldte dags dato - Trial C

# Licensnummer Nr Navn Klub Sponsor Klasse
1 34951 1 Olivia Brunsvig Hjørring Motor Sport brunsvig racing Trial C
2 50708 X Carl Christian Ertmann Rebild TrialSport Team619g - Ertmann Racing Trial C
3 53132 1 Kasper Retvig Jensen Børkop Motor Sport Team Tomgang Trial C
4 53640 X Ivan Petersen Midtjysk Trialsport X Trial C
5 5314 2 Morten Buur Vestjysk Motocross Club Korskro MX Trial C
6 11517 115 Jonas Gregers Haahr-Nielsen Fjelsted Speedway Klub Haahr-Nielsen Racing Trial C
7 53559 123 Mark Johansen Midtjysk Trialsport 4 Trial C

Onlinetilmeldte dags dato - Trial Elite

# Licensnummer Nr Navn Klub Sponsor Klasse
1 7552 1 Alex Overby Midtjysk Trialsport Team Overby Trial Elite

Onlinetilmeldte dags dato - Trial +40

# Licensnummer Nr Navn Klub Sponsor Klasse
1 28153 307 Michael Andersen Hjørring Motor Sport Hjms Trial +40
2 27955 1 Per Dahl Jacobsen Hjørring Motor Sport HJMS Trial +40
3 26058 0 Jens Peter Opstrup Andersen Midtjysk Trialsport Ham selv Trial +40

Onlinetilmeldte dags dato - Trial B Trim

# Licensnummer Nr Navn Klub Sponsor Klasse
1 36397 0 Jan Hermansen Kolding Motocross Klub Trial B Trim