Søgning  
Løbskalender
Print
 
 
 
Vælg sport:
 
 
 
Vis kun kommende løb
 
 
År
 
Bane
 
Løbsnavn
 
Klasse
 
L�bstype
 
Matchnr.
 
OBS. Vær opmærksom på, at løbskalenderen i perioder kan være hårdt belastet - specielt sidste dag før løbstilmelding. Det betyder, at du kan have svært ved at tilmelde dig løb. Vi anbefaler, at du tilmelder dig i god tid. Er systemet nede, kan DMU ikke eftertilmelde.
 
 
 
 
Dato   Tid   Klasse   Division/Løbsnavn   Bane   Rød   Blå   Hvid   Gul   Matchnummer
 
07.03.2016      Test SW race  Brovst, Danmark  BSC 50-01-08  BSC 500-01-016  BSC 500-02-015  BSC 500-40-01  9999 
02.04.2016  09:00  50cc  Hanestævne  Brovst, Danmark           
02.04.2016  11:00  85cc  Hanestævne  Brovst, Danmark           
02.04.2016  14:00  500cc  Hanestævne  Brovst, Danmark           
09.04.2016  12:00  85cc  Opstartsløb  Holstebro Speedway Klub, Danmark           
09.04.2016  13:00  85cc  Mikkel B Cup  Glumsø, Danmark           
09.04.2016  10:00  50cc  SMK Ræs  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
09.04.2016  13:00  50cc  SMK Ræs  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
09.04.2016  10:10  50cc  Mikkel B Cup  Glumsø, Danmark           
10.04.2016  12:00  50cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
10.04.2016  15:00  500cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
10.04.2016  10:00  85cc  SMK Ræs  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
10.04.2016  13:00  85cc  SMK Ræs  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
16.04.2016  10:00  500cc  Landskamp DK-S  Fjelsted, Danmark           
16.04.2016  12:30  85cc  Landskamp DK-S  Fjelsted, Danmark           
16.04.2016    500cc, 85cc, 50cc  DMU Åbent Hus             
17.04.2016  11:00  85cc  Landskamp DK-S  Munkebo Speedway Club, Danmark           
17.04.2016  13:00  500cc  Landskamp DK-S  Munkebo Speedway Club, Danmark           
17.04.2016  09:00  50cc  Opstartsløb  Fredericia Motor Klub, Danmark           
17.04.2016  15:00  85cc  Opstartsløb  Fredericia Motor Klub, Danmark           
17.04.2016  12:30  85cc  Opstartsløb   Fredericia Motor Klub, Danmark           
19.04.2016  18:30  500cc  SGP Kvalifikation   Korskro Motorcentrum, Danmark           
23.04.2016    500cc  U21 VM/EM Kvalifikation  Outrup Speedway Club, Danmark           
23.04.2016  10:15  85cc  1.Div.85cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 85-01-056  SMO 85-01-046  SSC 85-01-066  FSK 85-01-036  85-01-01 
23.04.2016  10:00  85cc  1.Div.85cc  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 85-01-016  MSC 85-01-076  VBMK 85-01-086  HSK 85-01-026  85-01-02 
23.04.2016  13:00  85cc  2.Div.85cc  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 1 85-02-036   FSK 1 85-02-016  SMK 2 85-02-046  FSK 2 85-02-086  85-02-01 
23.04.2016  10:00  85cc  2.Div.85cc  Elling Banen, Danmark  SSC 85-02-066  OSC 85-02-076  vbmk 85-02-056  HSK 85-02-026  85-02-02 
23.04.2016  13:00  85cc  3.Div.85cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 85-03-076  EMS 85-03-056  VBMK 85-03-086  FMK-85-03-046  85-03-01 
23.04.2016  12:30  85cc  3.Div.85cc  Elling Banen, Danmark  SSC 85-03- 016  HSK 85-03-036  SMO 85-03-066  GSK 85 03 026  85-03-02 
23.04.2016  13:00  50cc  1.Div.50cc  Uhrebanen, Danmark  Hesk 50-01-046  EMS 50-01-026  kSC 50-01-056  SSK 50-01-086  50-01-01 
23.04.2016  15:00  50cc  1.Div.50cc  Uhrebanen, Danmark  FMK 50-01-036  MSC 50-01-066  VBMK 50-01-016  SSC 50-01- 076  50-01-02 
23.04.2016  11:00  50cc  2.Div.50cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 1 50-02-036  OSC 50-02-066  FMk1 50-02-026  HSK 2-50-02-106  50-02-01 
23.04.2016  13:00  50cc  2.Div.50cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  Hesk 50-02-056  SSK 50-02-116  FSK 50-02-016  GSK 50-02-046  50-02-02 
24.04.2016  13:00  50cc  1.Div.50cc  Uhrebanen, Danmark  SSC 50-01- 076  SSK 50-01-086  EMS 50-01-026  FMK 50-01-036  50-01-03 
24.04.2016  15:00  50cc  1.Div.50cc  Uhrebanen, Danmark  MSC 50-01-066  kSC 50-01-056  Hesk 50-01-046  VBMK 50-01-016  50-01-04 
24.04.2016  11:00  50cc  2.Div.50cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  GSK 50-02-046  FSK 50-02-016  HSK 1 50-02-036  OSC 50-02-066  50-02-03 
24.04.2016  13:00  50cc  2.Div.50cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  SSK 50-02-116  HSK 2-50-02-106  Hesk 50-02-056  FMk1 50-02-026  50-02-04 
29.04.2016  18:00  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    FSK 500-50-07    500-50-01 
29.04.2016  18:00  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    HSK 500-50-01    500-50-02 
29.04.2016  19:30  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    SSK 500-50-06    500-50-03 
30.04.2016  13:00  500cc  1.Div.500cc  Glumsø, Danmark  GSP 500-01-066  EMS 500-01-036  SSC 500-01-046  BSC 500-01-016  500-01-01 
01.05.2016  15:00  85cc  DM kvartfinale  Brovst, Danmark           
01.05.2016  10:00  85cc  DM kvartfinale  Brovst, Danmark           
01.05.2016  12:30  85cc  DM kvartfinale  Brovst, Danmark           
01.05.2016  11:00  Old Boys  Kurt Bøghs Mindeløb  Holsted Speedway Klub, Danmark           
01.05.2016  14:00  500cc  Kurt Bøghs Mindeløb  Holsted Speedway Klub, Danmark           
03.05.2016  18:00  85cc  Fritte Cup Gr. C  Bredbanen, Danmark           
04.05.2016  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    FSK 500-50-07    500-50-05 
04.05.2016  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    MSC 500-50-04    500-50-04 
05.05.2016    500cc  DM kvart. finale  Outrup Speedway Club, Danmark           
05.05.2016    500cc  DM kvart. finale  Outrup Speedway Club, Danmark           
05.05.2016  09:00  50cc  Micro-Cup  Fjelsted, Danmark           
05.05.2016  11:30  50cc  Micro Cup  Fjelsted, Danmark           
05.05.2016  17:30  500cc  KSC Fun cup  Fladbro, Danmark           
05.05.2016  13:00  85cc  3.Div.85cc  Korsløkkebanen, Danmark  SMO 85-03-066  HSK 85-03-036  SSK 85-03-076  SSC 85-03- 016  85-03-03 
07.05.2016  12:00  Old Boys  Old Boys  Brovst, Danmark  BSC 500-40-016  EMS 500-40-036  HSK 500-40-026  FSK 500-40-056  500-40-02 
07.05.2016  10:00  50cc  1.Div.50cc  Elling Banen, Danmark  SSC 50-01- 076  FMK 50-01-036  kSC 50-01-056  Hesk 50-01-046  50-01-05 
07.05.2016  12:30  50cc  1.Div.50cc  Elling Banen, Danmark  VBMK 50-01-016  MSC 50-01-066  SSK 50-01-086  EMS 50-01-026  50-01-06 
07.05.2016  14:00  500cc  SGP Kval   Slangerup Speedway Klub, Danmark           
07.05.2016  09:00  85cc  Jan O. Træningsstævne  Korskro Motorcentrum, Danmark           
07.05.2016  13:00  85cc  Jan O. Træningsstævne  Korskro Motorcentrum, Danmark           
07.05.2016  12:00  500cc  Opstartsløb  Holstebro Speedway Klub, Danmark           
08.05.2016  10:00  50cc  1.Div.50cc  Elling Banen, Danmark  kSC 50-01-056  SSK 50-01-086  VBMK 50-01-016  FMK 50-01-036  50-01-07 
08.05.2016  12:30  50cc  1.Div.50cc  Elling Banen, Danmark  EMS 50-01-026  Hesk 50-01-046  MSC 50-01-066  SSC 50-01- 076  50-01-08 
08.05.2016  10:00  500cc, 250cc  træningstævne 500 & 250 cc  Vojens Speedway Center,            
08.05.2016  10:00  500cc, 250cc  træningstævne 500 & 250 cc  Vojens Speedway Center,            
10.05.2016  17:00  500cc  Fritte Cup semi 1  Glumsø, Danmark           
11.05.2016  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    OSC-500-50-03    500-50-06 
11.05.2016  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    GSK 500-50-08    500-50-07 
11.05.2016  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    MSC 500-50-04    500-50-08 
13.05.2016  17:00  500cc  DM semif.  Glumsø, Danmark           
14.05.2016  13:00  500cc  2.Div.500cc  Fladbro, Danmark  KSC 500-02-056  Hesk 500-02-066  HSK 500-02-016  GSK 500-02-046  500-02-02 
14.05.2016  13:00  85cc  1.Div.85c  Bredbanen, Danmark  VBMK 85-01-086  MSC 85-01-076  SSK 85-01-056  SMK 85-01-016  85-01-05 
14.05.2016  11:00  85cc  1.div.85cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 85-01-026  FSK 85-01-036  SSC 85-01-066  SMO 85-01-046  85-01-06 
14.05.2016  15:30  85cc  2.Div.85cc  Bredbanen, Danmark  vbmk 85-02-056  OSC 85-02-076  SMK 1 85-02-036  SSC 85-02-066  85-03-05 
14.05.2016  14:00  85cc  2.Div.85cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 85-02-026  FSK 2 85-02-086  SMK 2 85-02-046   FSK 1 85-02-016  85-02-06 
14.05.2016  13:00  85cc  3.Div.85cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 85-03-056  SSC 85-03- 016  HSK 85-03-036  GSK 85 03 026  85-03-05 
14.05.2016  10:00  85cc  3.Div.85cc  Fredericia Motor Klub, Danmark  FMK-85-03-046  SSK 85-03-076  SMO 85-03-066  VBMK 85-03-086  85-03-06 
14.05.2016  13:00  500cc  1.Div.500cc  Grindsted, Danmark  GSK 500-01-086  FSK 500-01-056  GSP 500-01-066  BSC 500-01-016  500-01-03 
14.05.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-01-036  HSK 500-01-026  SSK 500-01-076  SSC 500-01-046  500-01-04 
14.05.2016  11:00  Old Boys  Old Boys  Elling Banen, Danmark  SSC 500-40-046  FSK 500-40-056  HSK 500-40-026  EMS 500-40-036  500-40-01 
15.05.2016  14:00  500cc  Fritte cup semi 2  Slangerup Speedway Klub, Danmark           
16.05.2016  10:00  50cc  40 års Jubilæumsløb.  Munkebo Speedway Club, Danmark           
16.05.2016  14:30  85cc  40 års Jubilæumsløb.  Munkebo Speedway Club, Danmark           
16.05.2016  10:00  50cc  Pinsestævnet   Uhrebanen, Danmark           
16.05.2016  14:00  85cc  BJ Mindeløb  Uhrebanen, Danmark           
17.05.2016  18:00  85cc  Fritte Cup C+D  Bredbanen, Danmark           
18.05.2016  18:00  500cc  Fritte Cup Open  Munkebo Speedway Club, Danmark           
18.05.2016  18:00  85cc  NUSER Cup  Fjelsted, Danmark           
18.05.2016  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    EMS 500-50-02    500-50-09 
18.05.2016  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    HOSK 500-50-05    500-50-10 
20.05.2016  18:30  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    SSK 500-50-06    500-50-11 
20.05.2016  19:30  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    FSK 500-50-07    500-50-12 
20.05.2016  18:00  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    HSK 500-50-01    500-50-13 
21.05.2016  14:00  500cc  1.Div.500cc  Brovst, Danmark  BSC 500-01-016  GSK 500-01-086  GSP 500-01-066  FSK 500-01-056  500-01-05 
21.05.2016  10:15  500cc  1.Div.500cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-01-076  SSC 500-01-046  HSK 500-01-026  EMS 500-01-036  500-01-06 
21.05.2016  13:00  500cc  2.Div.500cc  Uhrebanen, Danmark  Hesk 500-02-066  EMS 500-02-036  HSK 500-02-016  KSC 500-02-056  500-02-03 
21.05.2016    85cc  DM/YGT Semifinale   Glumsø, Danmark           
21.05.2016    85cc  DM/YGT Semifinale   Glumsø, Danmark           
21.05.2016  10:30  50cc  Bar cup 2016  Fladbro, Danmark           
21.05.2016  13:00  50cc  Bar cup 2016  Fladbro, Danmark           
21.05.2016  13:00  85cc  3.Div.85cc  Grindsted, Danmark  GSK 85 03 026  FMK-85-03-046  VBMK 85-03-086  EMS 85-03-056  85-03-04 
22.05.2016  11:00  50cc  Bar cup 2016  Fladbro, Danmark           
22.05.2016  09:00  50cc  Bar cup 2016  Fladbro, Danmark           
22.05.2016  14:00  85cc  Bar cup 2016  Fladbro, Danmark           
25.05.2016  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    HOSK 500-50-05    500-50-15 
25.05.2016  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    OSC-500-50-03    500-50-16 
25.05.2016  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    GSK 500-50-08    500-50-14 
26.05.2016  17:30  500cc  KSC Fun cup  Fladbro, Danmark           
28.05.2016  13:00  500cc  1.Div.500cc  Glumsø, Danmark  GSP 500-01-066  GSK 500-01-086  HSK 500-01-026  EMS 500-01-036  500-01-07 
28.05.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-01-076  SSC 500-01-046  BSC 500-01-016  FSK 500-01-056  500-01-08 
28.05.2016  13:00  500cc  2.Div.500cc  Fladbro, Danmark  KSC 500-02-056  HSK 500-02-016  FSK 500-02-026  EMS 500-02-036  500-02-04 
28.05.2016  12:00  50cc  1.Div.50cc  Bredbanen, Danmark  MSC 50-01-066  SSC 50-01- 076  kSC 50-01-056  SSK 50-01-086  50-01-09 
28.05.2016  15:00  50cc  1.Div.50cc  Bredbanen, Danmark  EMS 50-01-026  FMK 50-01-036  Hesk 50-01-046  VBMK 50-01-016  50-01-10 
28.05.2016  10:00  50cc  2.Div.50cc  Outrup Speedway Club, Danmark  Hesk 50-02-056  HSK 1 50-02-036  SSK 50-02-116  SSC 50-02-076  50-02-05 
28.05.2016  12:00  50cc  2.Div.50cc  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC 50-02-066  FMk1 50-02-026  HSK 2-50-02-106  FMK 2 50-02-096  50-02-06 
28.05.2016  11:00  Old Boys  Old Boys  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-40-026  FSK 500-40-056  SSC 500-40-046  BSC 500-40-016  500-40-03 
28.05.2016  11:00  85cc  1.div.85cc  Fjelsted, Danmark  FSK 85-01-036  SMO 85-01-046  SSK 85-01-056  SMK 85-01-016  85-01-07 
28.05.2016  11:00  85cc  1.Div.85cc  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 85-01-076  HSK 85-01-026  VBMK 85-01-086  SSC 85-01-066  85-01-08 
28.05.2016  09:00  85cc  2.Div.85cc  Fjelsted, Danmark   FSK 1 85-02-016  FSK 2 85-02-086  OSC 85-02-076  vbmk 85-02-056  85-02-07 
28.05.2016  13:00  85cc  2.Div.85cc  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 2 85-02-046  HSK 85-02-026  SSC 85-02-066  SMK 1 85-02-036  85-02-08 
28.05.2016  14:00  85cc  3.Div.85cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 85-03-076  SSC 85-03- 016  VBMK 85-03-086  GSK 85 03 026  85-03-07 
28.05.2016  14:00  85cc  3.Div.85cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 85-03-036  SMO 85-03-066  FMK-85-03-046  EMS 85-03-056  85-03-08 
29.05.2016  12:00  50cc  1.Div.50cc  Bredbanen, Danmark  kSC 50-01-056  SSC 50-01- 076  VBMK 50-01-016  MSC 50-01-066  50-01-11 
29.05.2016  15:00  50cc  1.Div.50cc  Bredbanen, Danmark  SSK 50-01-086  EMS 50-01-026  Hesk 50-01-046  FMK 50-01-036  50-01-12 
29.05.2016  10:00  50cc  2.Div.50cc  Outrup Speedway Club, Danmark  GSK 50-02-046  SSC 50-02-076  OSC 50-02-066  Hesk 50-02-056  50-02-07 
29.05.2016  12:00  50cc  2.Div.50cc  Outrup Speedway Club, Danmark  FMk1 50-02-026  FMK 2 50-02-096  SSK 50-02-116  HSK 1 50-02-036  50-02-08 
29.05.2016  10:00  85cc  Jan O.P. cup  Brovst, Danmark           
01.06.2016  18:00  85cc  NUSER Cup  Fjelsted, Danmark           
01.06.2016  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    HSK 500-50-01    500-50-17 
03.06.2016  19:00  500cc  DM finale  Holsted Speedway Klub, Danmark           
04.06.2016  11:30  85cc  2.Div.85cc  Fjelsted, Danmark  FSK 2 85-02-086  SMK 1 85-02-036  vbmk 85-02-056    85-02-10 
04.06.2016  12:30  85cc  3.Div.85cc  Elling Banen, Danmark  SSC 85-03- 016  VBMK 85-03-086  EMS 85-03-056  SMO 85-03-066  85-03-09 
04.06.2016  12:00  Old Boys  Old Boys  Brovst, Danmark  BSC 500-40-016  SSC 500-40-046  FSK 500-40-056  HSK 500-40-026  500-40-04 
04.06.2016  10:00  85cc  1.Div.85cc  Elling Banen, Danmark  SSC 85-01-066  VBMK 85-01-086  HSK 85-01-026  FSK 85-01-036  85-01-09 
04.06.2016  11:00  85cc  1.Div.85cc  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 85-01-076  SSK 85-01-056  SMK 85-01-016  SMO 85-01-046  85-01-10 
04.06.2016  13:00  85cc  3.Div.85cc  Grindsted, Danmark  GSK 85 03 026  HSK 85-03-036  FMK-85-03-046  SSK 85-03-076  85-03-10 
04.06.2016  09:00  85cc  2.Div.85cc  Fjelsted, Danmark   FSK 1 85-02-016  SSC 85-02-066  OSC 85-02-076  HSK 85-02-026  85-02-09 
04.06.2016  10:00  50cc  Træningsstævne  Korskro Motorcentrum, Danmark           
04.06.2016  19:00  500cc  U.21 Team SF   Holsted Speedway Klub, Danmark           
04.06.2016    50cc  Micro-sommerstævne  Bredbanen, Danmark           
04.06.2016    50cc  Micro-sommerstævne  Bredbanen, Danmark           
04.06.2016    50cc  Micro-sommerstævne  Bredbanen, Danmark           
05.06.2016    50cc  Micro-sommerstævne  Bredbanen, Danmark           
05.06.2016    50cc  Micro-sommerstævne  Bredbanen, Danmark           
05.06.2016  09:00  50cc  Kjærgaard Cup  Grindsted, Danmark           
05.06.2016  11:00  50cc  Kjærgaard Cup  Grindsted, Danmark           
05.06.2016  13:00  85cc  Kjærgaard Cup  Grindsted, Danmark           
05.06.2016  16:00  85cc  Kjærgaard Cup  Grindsted, Danmark           
05.06.2016    50cc  Micro-sommerstævne  Bredbanen, Danmark           
07.06.2016  18:00  500cc  2.Div.500cc  Grindsted, Danmark  GSK 500-02-046  KSC 500-02-056  EMS 500-02-036  Hesk 500-02-066  500-02-01 
08.06.2016  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    MSC 500-50-04    500-50-18 
08.06.2016  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    OSC-500-50-03    500-50-19 
08.06.2016  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    HOSK 500-50-05    500-50-20 
09.06.2016  18:00  500cc  1.Div.500cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  FSK 500-01-056  SSK 500-01-076  GSK 500-01-086  HSK 500-01-026  500-01-02 
10.06.2016  17:00  500cc  Fun Cup  Korskro Motorcentrum, Danmark           
10.06.2016  19:30  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    GSK 500-50-08    500-50-22 
10.06.2016  18:00  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    EMS 500-50-02    500-50-21 
11.06.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Brovst, Danmark  BSC 500-01-016  HSK 500-01-026  SSC 500-01-046  GSK 500-01-086  500-01-09 
11.06.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-01-036  SSK 500-01-076  FSK 500-01-056  GSP 500-01-066  500-01-10 
11.06.2016  13:00  500cc  2.Div.500cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-02-036  HSK 500-02-016  FSK 500-02-026  Hesk 500-02-066  500-02-05 
11.06.2016  19:00  500cc  Grand Prix              
11.06.2016  11:00  85cc  1.Div.85cc  Korsløkkebanen, Danmark  SMO 85-01-046  HSK 85-01-026  SSK 85-01-056  VBMK 85-01-086  85-01-03 
11.06.2016  10:15  85cc  1.Div.85cc  Elling Banen, Danmark  SSC 85-01-066  FSK 85-01-036  SMK 85-01-016  MSC 85-01-076  85-01-04 
11.06.2016  14:00  85cc  2.Div.85cc  Bredbanen, Danmark  OSC 85-02-076  HSK 85-02-026  vbmk 85-02-056    85-02-04 
12.06.2016  10:00  85cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
12.06.2016  11:00  85cc  Fritte Cup Gr. A+B  Holstebro Speedway Klub, Danmark           
12.06.2016  14:00  500cc  Fritte Cup Semi 3   Holstebro Speedway Klub, Danmark           
12.06.2016  12:00  50cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
12.06.2016  15:00  500cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
14.06.2016  18:00  500cc  Fritte Cup Open  Grindsted, Danmark           
15.06.2016  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    FSK 500-50-07    500-50-23 
15.06.2016  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    SSK 500-50-06    500-50-24 
15.06.2016  17:45  85cc  2.Div.85cc  Fjelsted, Danmark  FSK 2 85-02-086   FSK 1 85-02-016  SMK 1 85-02-036  SSC 85-02-066  85-02-03 
18.06.2016  11:00  85cc  1.Div.85cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 85-01-026  MSC 85-01-076  FSK 85-01-036  SSK 85-01-056  85-01-12 
18.06.2016  13:00  85cc  2.Div.85cc  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 1 85-02-036  SSC 85-02-066  SMK 2 85-02-046  HSK 85-02-026  85-02-11 
18.06.2016  14:00  85cc  2.Div.85cc  Bredbanen, Danmark  OSC 85-02-076  vbmk 85-02-056  FSK 2 85-02-086   FSK 1 85-02-016  85-02-12 
18.06.2016  12:30  85cc  3.Div.85cc  Fredericia Motor Klub, Danmark  FMK-85-03-046  EMS 85-03-056  SSK 85-03-076  SSC 85-03- 016  85-03-11 
18.06.2016  14:00  85cc  3.Div.85cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 85-03-036  GSK 85 03 026  SMO 85-03-066  VBMK 85-03-086  85-03-12 
18.06.2016  13:00  500cc  1.Div.500cc  Glumsø, Danmark  GSP 500-01-066  SSK 500-01-076  HSK 500-01-026  BSC 500-01-016  500-01-11 
18.06.2016  11:30  500cc  1.Div.500cc  Fjelsted, Danmark  FSK 500-01-056  EMS 500-01-036  GSK 500-01-086  SSC 500-01-046  500-01-12 
18.06.2016  09:00  Old Boys  Old Boys  Fjelsted, Danmark  FSK 500-40-056  HSK 500-40-026  EMS 500-40-036  BSC 500-40-016  500-40-05 
18.06.2016  10:00  85cc  1.div.85cc  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 85-01-016  SSC 85-01-066  SMO 85-01-046  VBMK 85-01-086  85-01-11 
18.06.2016  10:00  50cc  DM Semi 50 cc   Brovst, Danmark           
18.06.2016    50cc  DM Semi 50 cc   Brovst, Danmark           
18.06.2016    250cc  Youth Speedway Racing 250 cc European Cup  Grindsted, Danmark           
19.06.2016    250cc  Youth Speedway Racing 250 cc European Cup  Grindsted, Danmark           
22.06.2016  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    HOSK 500-50-05    500-50-25 
22.06.2016  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    HSK 500-50-01    500-50-26 
22.06.2016  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    GSK 500-50-08    500-50-27 
23.06.2016  17:30    Sct. Hansløb  Fladbro, Danmark           
24.06.2016  18:30  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    EMS 500-50-02    500-50-28 
24.06.2016  19:30  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    MSC 500-50-04    500-50-29 
25.06.2016  09:00  85cc  1.div.85cc  Fjelsted, Danmark  FSK 85-01-036  SSK 85-01-056  VBMK 85-01-086  SSC 85-01-066  85-01-14 
25.06.2016  11:30  85cc  2.Div.85cc  Fjelsted, Danmark  OSC 85-02-076    FSK 2 85-02-086  SSC 85-02-066  85-02-13 
25.06.2016  10:15  500cc  1.Div.500cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-01-076  GSP 500-01-066  SSC 500-01-046  GSK 500-01-086  500-01-13 
25.06.2016  10:00  Old Boys  Old Boys  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-40-036  BSC 500-40-016  SSC 500-40-046  FSK 500-40-056  500-40-06 
25.06.2016  17:30  85cc  1.div.85cc  Korsløkkebanen, Danmark  SMO 85-01-046  SMK 85-01-016  MSC 85-01-076  HSK 85-01-026  85-01-13 
25.06.2016  11:00  85cc  2.Div.85cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 85-02-026  vbmk 85-02-056  SMK 1 85-02-036   FSK 1 85-02-016  85-02-14 
25.06.2016  13:00  85cc  3.Div.85cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 85-03-056  GSK 85 03 026  SSK 85-03-076  SMO 85-03-066  85-03-13 
25.06.2016  11:00  50cc  1.Div.50cc  Munkebo Speedway Club, Danmark  EMS 50-01-026  VBMK 50-01-016  MSC 50-01-066  SSK 50-01-086  50-01-13 
25.06.2016  14:00  50cc  1.Div.50cc  Munkebo Speedway Club, Danmark  FMK 50-01-036  Hesk 50-01-046  kSC 50-01-056  SSC 50-01- 076  50-01-14 
26.06.2016  11:00  50cc  1.Div.50cc  Munkebo Speedway Club, Danmark  SSC 50-01- 076  MSC 50-01-066  EMS 50-01-026  Hesk 50-01-046  50-01-15 
26.06.2016  14:00  50cc  1.Div.50cc  Munkebo Speedway Club, Danmark  VBMK 50-01-016  FMK 50-01-036  SSK 50-01-086  kSC 50-01-056  50-01-16 
26.06.2016  12:30  85cc   Nicki P Cup  Holsted Speedway Klub, Danmark           
26.06.2016  15:00  85cc   Nicki P Cup  Holsted Speedway Klub, Danmark           
26.06.2016  10:00  85cc   Nicki P Cup  Holsted Speedway Klub, Danmark           
28.06.2016  18:00  85cc  3.Div.85cc  Bredbanen, Danmark  VBMK 85-03-086  FMK-85-03-046  SSC 85-03- 016  HSK 85-03-036  85-03-14 
29.06.2016  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    EMS 500-50-02    500-50-30 
29.06.2016  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    GSK 500-50-08    500-50-31 
01.07.2016  18:00  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    OSC-500-50-03    500-50-32 
01.07.2016  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    HSK 500-50-01    500-50-33 
01.07.2016  18:30  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    GSK 500-50-08    500-50-34 
02.07.2016    85cc  Sommerstævne 85cc  Bredbanen, Danmark           
02.07.2016    85cc  Sommerstævne 85cc  Bredbanen, Danmark           
06.07.2016  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    SSK 500-50-06    500-50-35 
06.07.2016  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    MSC 500-50-04    500-50-36 
08.07.2016  18:30  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    OSC-500-50-03    500-50-37 
08.07.2016  18:00  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    SSK 500-50-06    500-50-38 
09.07.2016  10:00  Old Boys  Træningsstævne  Korskro Motorcentrum, Danmark           
10.07.2016  10:00  Old Boys  Træningsstævne  Korskro Motorcentrum, Danmark           
16.07.2016  10:00  500cc  KSC Fun cup  Fladbro, Danmark           
17.07.2016  10:00  500cc  KSC Fun cup  Fladbro, Danmark           
23.07.2016  19:00  500cc  SWC Event 1  Vojens Speedway Center,            
30.07.2016  10:00  500cc  veteran games  Uhrebanen, Danmark           
30.07.2016  11:00  50cc  Sommerstævne   Brovst, Danmark           
30.07.2016  09:00  50cc  Sommerstævne   Brovst, Danmark           
30.07.2016  13:00  85cc  Sommerstævne   Brovst, Danmark           
30.07.2016  15:00  85cc  Sommerstævne   Brovst, Danmark           
30.07.2016  14:00  500cc  DM U21 Semif.  Outrup Speedway Club, Danmark           
03.08.2016  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    SSK 500-50-06    500-50-39 
03.08.2016  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    EMS 500-50-02    500-50-40 
03.08.2016  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    OSC-500-50-03    500-50-41 
05.08.2016  19:30  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    HOSK 500-50-05    500-50-42 
06.08.2016  10:30  500cc  1.Div.500cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-01-026  EMS 500-01-036  BSC 500-01-016  FSK 500-01-056  500-01-14 
06.08.2016    85cc  85 cc European Cup  Bredbanen, Danmark           
07.08.2016    85cc  86 cc European Cup  Bredbanen, Danmark           
10.08.2016  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    FSK 500-50-07    500-50-43 
11.08.2016  17:30  500cc  KSC Fun cup  Fladbro, Danmark           
12.08.2016  19:30  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    EMS 500-50-02    500-50-46 
12.08.2016  18:00  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    GSK 500-50-08    500-50-44 
12.08.2016  18:30  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    FSK 500-50-07    500-50-45 
13.08.2016  13:00  50cc  1.Div.50cc  Fladbro, Danmark  EMS 50-01-026  SSC 50-01- 076  MSC 50-01-066  VBMK 50-01-016  50-01-18 
13.08.2016  11:00  500cc  1.Div.500cc  Elling Banen, Danmark  SSC 500-01-046  HSK 500-01-026  FSK 500-01-056  BSC 500-01-016  500-01-15 
13.08.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-01-036  GSP 500-01-066  GSK 500-01-086  SSK 500-01-076  500-01-16 
13.08.2016  09:00  500cc  2.Div.500cc  Fjelsted, Danmark  FSK 500-02-026  GSK 500-02-046  Hesk 500-02-066  EMS 500-02-036  500-02-07 
13.08.2016  11:30  85cc  2.Div.85cc  Fjelsted, Danmark  FSK 2 85-02-086  OSC 85-02-076  vbmk 85-02-056    85-02-16 
13.08.2016  13:00  85cc  2.Div.85cc  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 1 85-02-036  SSC 85-02-066  HSK 85-02-026   FSK 1 85-02-016  85-02-15 
13.08.2016  11:00  85cc  3.Div.85cc  Korsløkkebanen, Danmark  SMO 85-03-066  VBMK 85-03-086  SSC 85-03- 016  FMK-85-03-046  85-03-15 
13.08.2016  13:00  85cc  3.Div.85cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 85-03-056  GSK 85 03 026  HSK 85-03-036  SSK 85-03-076  85-03-16 
13.08.2016  10:00  50cc  1.Div.50cc  Fladbro, Danmark  FMK 50-01-036  Hesk 50-01-046  kSC 50-01-056  SSK 50-01-086  50-01-17 
13.08.2016  10:00  85cc  1.Div.85cc  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 85-01-016  VBMK 85-01-086  HSK 85-01-026  SMO 85-01-046  85-01-15 
14.08.2016  10:00  50cc  1.Div.50cc  Fladbro, Danmark  SSK 50-01-086  FMK 50-01-036  Hesk 50-01-046  kSC 50-01-056  50-01-19 
14.08.2016  13:00  50cc  1.Div.50cc  Fladbro, Danmark  VBMK 50-01-016  MSC 50-01-066  EMS 50-01-026  SSC 50-01- 076  50-01-20 
14.08.2016  12:00  50cc  2.Div.50cc  Grindsted, Danmark  FSK 50-02-016  HSK 2-50-02-106  FMK 2 50-02-096  SSC 50-02-076  50-02-11 
14.08.2016  13:00  85cc  Jan O.P. cup  Munkebo Speedway Club, Danmark           
14.08.2016    250cc   træningsstævne  Holstebro Speedway Klub, Danmark           
17.08.2016  00:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    HOSK 500-50-05    500-50-47 
17.08.2016  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    HSK 500-50-01    500-50-48 
17.08.2016  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    MSC 500-50-04    500-50-49 
19.08.2016  18:00  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    500-40-044    500-50-50 
20.08.2016  13:00  85cc  2.Div.85cc  Bredbanen, Danmark  vbmk 85-02-056  FSK 2 85-02-086  OSC 85-02-076    85-02-18 
20.08.2016  15:30  85cc  3.Div.85cc  Bredbanen, Danmark  VBMK 85-03-086  SMO 85-03-066  FMK-85-03-046  SSC 85-03- 016  85-03-17 
20.08.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Fjelsted, Danmark  FSK 500-01-056  SSC 500-01-046  GSP 500-01-066  HSK 500-01-026  500-01-17 
20.08.2016  11:30  85cc  1.Div.85cc  Fjelsted, Danmark  FSK 85-01-036  SSC 85-01-066  MSC 85-01-076  SSK 85-01-056  85-01-18 
20.08.2016  11:00  85cc  1.Div.85cc  Korsløkkebanen, Danmark  SMO 85-01-046  HSK 85-01-026  VBMK 85-01-086  SMK 85-01-016  85-01-17 
20.08.2016  10:15  50cc  2.Div.50cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  HSK 1 50-02-036  FSK 50-02-016  GSK 50-02-046  FMK 2 50-02-096  50-02-12 
20.08.2016  12:00  50cc  2.Div.50cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  OSC 50-02-066  HSK 2-50-02-106  SSC 50-02-076  SSK 50-02-116  50-02-13 
21.08.2016  12:00  50cc  2.Div.50cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  FMK 2 50-02-096  Hesk 50-02-056  HSK 1 50-02-036  OSC 50-02-066  50-02-15 
21.08.2016  10:15  50cc  2.Div.50cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  FMk1 50-02-026  SSC 50-02-076  GSK 50-02-046  FSK 50-02-016  50-02-14 
21.08.2016  15:00  85cc  Jan O. Træningsstævne  Grindsted, Danmark           
24.08.2016  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    SSK 500-50-06    500-50-51 
26.08.2016  19:30  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    HSK 500-50-01    500-50-52 
26.08.2016  18:30  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    MSC 500-50-04    500-50-53 
27.08.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Elling Banen, Danmark  SSC 500-01-046  GSK 500-01-086  FSK 500-01-056  EMS 500-01-036  500-01-19 
27.08.2016  11:00  500cc  1.Div.500cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-01-026  BSC 500-01-016  SSK 500-01-076  GSP 500-01-066  500-01-20 
27.08.2016  13:00  500cc  2.Div.500cc  Grindsted, Danmark  GSK 500-02-046  FSK 500-02-026  EMS 500-02-036  HSK 500-02-016  500-02-09 
27.08.2016  14:00  Old Boys  Old Boys  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-40-026  EMS 500-40-036  BSC 500-40-016  SSC 500-40-046  500-40-08 
27.08.2016  10:00  50cc  1.Div.50cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  kSC 50-01-056  SSK 50-01-086  FMK 50-01-036  Hesk 50-01-046  50-01-21 
27.08.2016  13:00  50cc  1.Div.50cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  MSC 50-01-066  VBMK 50-01-016  SSC 50-01- 076  EMS 50-01-026  50-01-22 
28.08.2016  10:00  50cc  1.Div.50cc  Fredericia Motor Klub, Danmark  Hesk 50-01-046  kSC 50-01-056  SSK 50-01-086  FMK 50-01-036  50-01-23 
28.08.2016  12:30  50cc  1.Div.50cc  Fredericia Motor Klub, Danmark  SSC 50-01- 076  EMS 50-01-026  VBMK 50-01-016  MSC 50-01-066  50-01-24 
28.08.2016  11:00  85cc  Speed Cup Mesterskab   Bredbanen, Danmark           
28.08.2016  13:30  85cc  Speed Cup Mesterskab   Bredbanen, Danmark           
28.08.2016  14:00  Old Boys  DM Old boys   Fladbro, Danmark           
31.08.2016  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    FSK 500-50-07    500-50-56 
31.08.2016  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    OSC-500-50-03    500-50-54 
31.08.2016  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    EMS 500-50-02    500-50-55 
01.09.2016  17:30  500cc  KSC Fun cup  Fladbro, Danmark           
03.09.2016  10:00  500cc  2.Div.500cc  Korskro Motorcentrum, Danmark    EMS 500-02-036  GSK 500-02-046  KSC 500-02-056  500-02-06 
03.09.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Elling Banen, Danmark  SSC 500-01-046  GSP 500-01-066  FSK 500-01-056  SSK 500-01-076  500-01-21 
03.09.2016  09:00  Old Boys  Old Boys  Fjelsted, Danmark  FSK 500-40-056  SSC 500-40-046  BSC 500-40-016  EMS 500-40-036  500-40-09 
03.09.2016  13:00  500cc  1.Div.500cc  Grindsted, Danmark  GSK 500-01-086  HSK 500-01-026  BSC 500-01-016  EMS 500-01-036  500-01-22 
03.09.2016  14:00  85cc  1.Div.85cc  Bredbanen, Danmark  VBMK 85-01-086  SMO 85-01-046  SMK 85-01-016  HSK 85-01-026  85-01-19 
03.09.2016  10:15  85cc  1.Div.85cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 85-01-056  FSK 85-01-036  SSC 85-01-066  MSC 85-01-076  85-01-20 
03.09.2016  13:00  85cc  3.Div.85cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 85-03-076  EMS 85-03-056  GSK 85 03 026  HSK 85-03-036  85-03-20 
04.09.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Brovst, Danmark  BSC 500-01-016  GSK 500-01-086  EMS 500-01-036  SSK 500-01-076  500-01-18 
04.09.2016  15:00  500cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
07.09.2016  18:00  85cc  2.Div.85cc  Fjelsted, Danmark  OSC 85-02-076  FSK 2 85-02-086  vbmk 85-02-056    85-02-20 
08.09.2016  18:00  DSL  DSL Semifinale             500-50-57 
09.09.2016  18:00  500cc  Fritte Cup Finale 1  Holsted Speedway Klub, Danmark           
10.09.2016  13:00  85cc  2.Div.85cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 85-02-026   FSK 1 85-02-016  SSC 85-02-066  SMK 1 85-02-036  85-02-17 
10.09.2016  10:00  Old Boys  Old Boys  Elling Banen, Danmark  SSC 500-40-046  BSC 500-40-016  EMS 500-40-036  HSK 500-40-026  500-40-10 
10.09.2016  11:30  500cc  1.Div.500cc  Fjelsted, Danmark  FSK 500-01-056  BSC 500-01-016  EMS 500-01-036  SSK 500-01-076  500-01-23 
10.09.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-01-026  SSC 500-01-046  GSK 500-01-086  GSP 500-01-066  500-01-24 
10.09.2016  11:30  85cc  1.Div.85cc  Elling Banen, Danmark  SSC 85-01-066  MSC 85-01-076  SSK 85-01-056  FSK 85-01-036  85-01-16 
10.09.2016  09:00  500cc  2.Div.500cc  Fjelsted, Danmark  FSK 500-02-026  KSC 500-02-056  Hesk 500-02-066  HSK 500-02-016  500-02-10 
10.09.2016  10:15  50cc  1.Div.50cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 50-01-086  kSC 50-01-056  Hesk 50-01-046  FMK 50-01-036  50-01-25 
10.09.2016  13:00  50cc  1.Div.50cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  VBMK 50-01-016  SSC 50-01- 076  MSC 50-01-066  EMS 50-01-026  50-01-26 
11.09.2016  13:00  500cc  2.Div.500cc  Uhrebanen, Danmark  Hesk 500-02-066  FSK 500-02-026  KSC 500-02-056  GSK 500-02-046  500-02-08 
11.09.2016  10:15  50cc  1.Div.50cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  FMK 50-01-036  Hesk 50-01-046  SSK 50-01-086  kSC 50-01-056  50-01-27 
11.09.2016  13:00  50cc  1.Div.50cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark  MSC 50-01-066  EMS 50-01-026  VBMK 50-01-016  SSC 50-01- 076  50-01-28 
11.09.2016  10:00  85cc  Fritte Cup 3-holds-match  Korskro Motorcentrum, Danmark           
11.09.2016  14:00  500cc  Fritte Cup Finale  Korskro Motorcentrum, Danmark           
13.09.2016  18:00  85cc  3.Div.85cc  Elling Banen, Danmark  SSC 85-03- 016  FMK-85-03-046  VBMK 85-03-086  SMO 85-03-066  85-03-19 
14.09.2016  18:00  DSL  DSL Super finale             500-50-58 
17.09.2016  09:00  50cc  2.Div.50cc  Grindsted, Danmark  SSC 50-02-076  FMk1 50-02-026  FMK 2 50-02-096  FSK 50-02-016  50-02-09 
17.09.2016  11:00  50cc  2.Div.50cc  Grindsted, Danmark  HSK 2-50-02-106  SSK 50-02-116  Hesk 50-02-056  GSK 50-02-046  50-02-10 
17.09.2016  11:00  85cc  1.Div.85cc  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 85-01-076  SSK 85-01-056  FSK 85-01-036  SSC 85-01-066  85-01-22 
17.09.2016  11:00  85cc  1.Div.85cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 85-01-026  SMK 85-01-016  SMO 85-01-046  VBMK 85-01-086  85-01-21 
17.09.2016  13:00  500cc  1.Div.500cc  Glumsø, Danmark  GSP 500-01-066  FSK 500-01-056  EMS 500-01-036  HSK 500-01-026  500-01-25 
17.09.2016  13:00  500cc  1.Div.500cc  Grindsted, Danmark  GSK 500-01-086  SSK 500-01-076  BSC 500-01-016  SSC 500-01-046  500-01-26 
17.09.2016  10:00  500cc  2.Div.500cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-02-036  GSK 500-02-046  KSC 500-02-056  FSK 500-02-026  500-02-11 
17.09.2016  11:00  85cc  2.Div.85cc  Elling Banen, Danmark  SSC 85-02-066  SMK 1 85-02-036   FSK 1 85-02-016  HSK 85-02-026  85-02-21 
17.09.2016  10:00  85cc  3.Div.85cc  Fredericia Motor Klub, Danmark  FMK-85-03-046  SSC 85-03- 016  SMO 85-03-066  VBMK 85-03-086  85-03-21 
17.09.2016  15:30  85cc  3.Div.85cc  Grindsted, Danmark  GSK 85 03 026  HSK 85-03-036  SSK 85-03-076  EMS 85-03-056  85-03-22 
18.09.2016  10:00  85cc  3.Div.85cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 85-03-036  SSK 85-03-076  EMS 85-03-056  GSK 85 03 026  85-03-18 
18.09.2016  10:00  50cc  DM 50cc  Fredericia Motor Klub, Danmark           
18.09.2016  14:00  85cc  DM 85cc  Fredericia Motor Klub, Danmark           
21.09.2016  18:00  500cc  Fritte Cup Open  Holsted Speedway Klub, Danmark           
23.09.2016  17:00  500cc  Fun Cup  Korskro Motorcentrum, Danmark           
24.09.2016  10:00  85cc  2.Div.85cc  Fjelsted, Danmark   FSK 1 85-02-016  HSK 85-02-026  SMK 1 85-02-036  SSC 85-02-066  85-02-19 
24.09.2016  14:00  500cc  2.Div.500cc  Uhrebanen, Danmark    Hesk 500-02-066  GSK 500-02-046  FSK 500-02-026  500-02-12 
24.09.2016  13:00  Old Boys  Old Boys  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-40-036  HSK 500-40-026  FSK 500-40-056  SSC 500-40-046  500-40-07 
24.09.2016  11:00  500cc  1.Div.500cc  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-01-026  FSK 500-01-056  SSK 500-01-076  GSK 500-01-086  500-01-27 
24.09.2016  10:00  500cc  1.Div.500cc  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-01-036  BSC 500-01-016  SSC 500-01-046  GSP 500-01-066  500-01-28 
24.09.2016  09:00  50cc  Uoff. Par DM  Grindsted, Danmark           
24.09.2016  12:00  50cc  Uoff. Par DM  Grindsted, Danmark           
25.09.2016  13:00  500cc  DM U21 Finale   Holstebro Speedway Klub, Danmark           
25.09.2016  09:30  85cc  Bund 32  Fredericia Motor Klub, Danmark           
25.09.2016  12:30  85cc  Bund 32  Fredericia Motor Klub, Danmark           
25.09.2016  14:30  85cc  Top 16   Fredericia Motor Klub, Danmark           
30.09.2016  17:00  500cc  Fritte Cup Open  Korskro Motorcentrum, Danmark           
01.10.2016  09:30  50cc  Bund 32  Fredericia Motor Klub, Danmark           
01.10.2016  12:30  50cc  Bund 32  Fredericia Motor Klub, Danmark           
01.10.2016  14:30  50cc  Top 16   Fredericia Motor Klub, Danmark           
01.10.2016  10:00  85cc  Pokal Cup 3. div.  Vojens Speedway Center,   FMK-85-03-046  SSC 85-03- 016  SMO 85-03-066  VBMK 85-03-086  85-03-23 
01.10.2016  13:00  85cc  Pokal Cup 2. div.  Vojens Speedway Center,   SMK 1 85-02-036  HSK 85-02-026  SSC 85-02-066   FSK 1 85-02-016  85-02-23 
01.10.2016  16:00  85cc  Pokal Cup 1. div.  Vojens Speedway Center,   HSK 85-01-026  VBMK 85-01-086  SMK 85-01-016  SMO 85-01-046  85-01-23 
01.10.2016  11:00  85cc  Anne Holms Talentløb  Slangerup Speedway Klub, Danmark           
08.10.2016  09:00  85cc  JM semi 85 cc  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
09.10.2016  12:00  85cc  JM Finale 85 cc  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
15.10.2016  10:00  500cc  Super Cup Finale   Korskro Motorcentrum, Danmark           
15.10.2016  09:00  50cc  Efterårs stævne  Elling Banen, Danmark           
15.10.2016  11:00  50cc  Efterårs stævne  Elling Banen, Danmark           
15.10.2016  13:00  85cc  Efterårs stævne  Elling Banen, Danmark           
15.10.2016  15:00  85cc  Efterårs stævne  Elling Banen, Danmark           
16.10.2016  09:00  50cc  Efterårs stævne  Elling Banen, Danmark           
16.10.2016  11:00  50cc  Efterårs stævne  Elling Banen, Danmark           
16.10.2016  13:00  85cc  Efterårs stævne  Elling Banen, Danmark           
16.10.2016  15:00  85cc  Efterårs stævne  Elling Banen, Danmark