Søgning  
Løbskalender
Print
 
 
 
Vælg sport:
 
 
 
Vis kun kommende løb
 
 
År
 
Bane
 
Løbsnavn
 
Klasse
 
L�bstype
 
Matchnr.
 
OBS. Vær opmærksom på, at løbskalenderen i perioder kan være hårdt belastet - specielt sidste dag før løbstilmelding. Det betyder, at du kan have svært ved at tilmelde dig løb. Vi anbefaler, at du tilmelder dig i god tid. Er systemet nede, kan DMU ikke eftertilmelde.
 
 
 
 
Dato   Tid   Klasse   Division/Løbsnavn   Bane   Rød   Blå   Hvid   Gul   Matchnummer
 
28.03.2015  10:00  80cc  85 Olympic  Vojens Speedway Center,            
02.04.2015  13:00  80cc  Liglad Cup  Grindsted, Danmark           
02.04.2015  13:00  80cc  Liglad Cup  Grindsted, Danmark           
02.04.2015    50cc  Liglad Cup  Grindsted, Danmark           
02.04.2015    50cc  Liglad Cup  Grindsted, Danmark           
04.04.2015  13:00  500cc  Hanestævne  Brovst, Danmark           
04.04.2015  15:00  500cc  Hanestævne  Brovst, Danmark           
04.04.2015  10:30  80cc  Hanestævne  Brovst, Danmark           
04.04.2015  09:00  50cc  Hanestævne  Brovst, Danmark           
04.04.2015  18:00  500cc  500 Olympic  Vojens Speedway Center,            
11.04.2015  10:00  80cc  Opstartsløb  Fredericia Motor Klub, Danmark           
11.04.2015  12:30  80cc  Opstartsløb  Fredericia Motor Klub, Danmark           
11.04.2015  10:00  50cc  SMK Ræs  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
11.04.2015  13:00  50cc  SMK Ræs  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
11.04.2015  15:00  50cc  SMK Ræs  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
11.04.2015  10:00  500cc  DT  Vojens Speedway Center,   VSK 500-01-085  GSP 500-01-066  FSK 500-01-056  HSK 500-01-025  500-01-01 
11.04.2015  14:00  500cc  DT  Brovst, Danmark  BSC-500-01-015  SSC 500-01-045  SSK 500-01-076  EMS-500-01-035  500-01-02 
12.04.2015  10:00  80cc  SMK Ræs  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
12.04.2015  13:00  80cc  SMK Ræs  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
12.04.2015  10:00  50cc  Opstartsløb  Fredericia Motor Klub, Danmark           
12.04.2015  12:31  50cc  Opstartsløb  Fredericia Motor Klub, Danmark           
17.04.2015  18:30  500cc  SGP Kval   Holsted Speedway Klub, Danmark           
18.04.2015  14:00  500cc  U 21 VM / EM Kval   Glumsø, Danmark           
18.04.2015  11:00  500cc  U 21 VM / EM Kval   Glumsø, Danmark           
18.04.2015  10:00  80cc  DT  Korskro Motorcentrum, Danmark  Ems 80-02-075  SSC 80-02-065  VSK 80-02-015  vbmk 80-02-055  85-02-02 
18.04.2015  13:15  80cc  DT  Grindsted, Danmark  GSK 80-03-025  MSC 80-03-075  HSK1 80-03-035  vbmk 80-03-085  85-03-01 
18.04.2015  13:00  80cc  DT  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 80-03-055  FSK 2 85-02-086  SMK 2 85-02-046  SSK2 80-03-115  85-03-02 
18.04.2015  12:00  80cc  DT  Elling Banen, Danmark    SSC 80-03-015  SSK 80-03-095  HSK2 80-03-105  85-03-03 
18.04.2015  10:00  Old Boys  DT  Vojens Speedway Center,   VSK 500-40-06  SSC 500-40-045  EMS 500-40-035  FSK 500-40-056  500-40-02 
18.04.2015  10:00  80cc  DT  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 85-01-016  FSK 85-01-036  VBMK 80-01-075  SSK 80-01-055  85-01-01 
18.04.2015  13:00  80cc  DT  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 1 85-02-036  HSK 80-02-025  SMO 80-02-085  MSM 80-02-045  85-02-01 
19.04.2015  12:00  50cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
19.04.2015  14:00  500cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
24.04.2015  17:15  500cc  DT  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS-500-01-035  BSC-500-01-015  GSP 500-01-066  FSK 500-01-056  500-01-04 
25.04.2015    50cc, 80cc, 500cc, DSL  DMU Åben hus             
26.04.2015    80cc  DM/YGT kval 1  Brovst, Danmark           
26.04.2015    80cc  DM / YGT kval 2  Brovst, Danmark           
26.04.2015    80cc  DM / YGT kval 3  Brovst, Danmark           
28.04.2015  18:00  500cc  2 div.  Vojens Speedway Center,   VSK 500-02-085  BSC 500-02-015  SSC 500 02-045  HSK 500-02-025  500-02-02 
29.04.2015  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    HOSK 500-50-05    500-50-01 
02.05.2015  11:00  80cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 80-02-025  SMK 1 85-02-036  SSC 80-02-065  vbmk 80-02-055  85-02-04 
02.05.2015  11:00  80cc  DT  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 80-03-075  SSK 80-03-095  SMK 2 85-02-046    85-03-04 
02.05.2015  13:15  80cc    Grindsted, Danmark  GSK 80-03-025  EMS 80-03-055  SSC 80-03-015  SSK2 80-03-115  85-03-05 
02.05.2015  14:00  80cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK2 80-03-105  vbmk 80-03-085  FSK 2 85-02-086  HSK1 80-03-035  85-03-06 
02.05.2015  10:00  500cc  DT  Elling Banen, Danmark  SSC 500-01-045  GSP 500-01-066  EMS-500-01-035  HSK 500-01-025  500-01-05 
02.05.2015  10:00  500cc  DT  Fjelsted, Danmark  FSK 500-01-056  SSK 500-01-076  BSC-500-01-015  VSK 500-01-085  500-01-05 
02.05.2015  13:00  500cc  DT  Elling Banen, Danmark  SSC 500-40-045  BSC 500-40-015  FSK 500-40-056  HSK 500-40-026  500-40-01 
02.05.2015  11:00  80cc  DT  Korsløkkebanen, Danmark  SMO 80-01-045  VSK 80-01-065  HSK 80-01-025  VBMK 80-01-075  85-01-02 
02.05.2015  14:00  80cc  DT  Korsløkkebanen, Danmark  SMO 80-02-085  MSM 80-02-045  VSK 80-02-015  Ems 80-02-075  85-02-03 
03.05.2015  14:00  500cc  Kurt Bøh´s mindeløb   Holsted Speedway Klub, Danmark           
03.05.2015  11:00  500cc  Kurt Bøh´s mindeløb   Holsted Speedway Klub, Danmark           
05.05.2015  18:00  500cc  2.div.  Brovst, Danmark  BSC 500-02-015  VSK 500-02-085  FSK 500-02-026  EMS 500-02-035  500-02-03 
05.05.2015  18:00  80cc  Fritte cup Gruppe C  Bredbanen, Danmark           
06.05.2015  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    FSK 500-50-07    500-50-03 
06.05.2015  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    EMS 500-50-02    500-50-02 
06.05.2015  18:30  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    HSK 500-50-01    500-50-04 
08.05.2015  19:00  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    FSK 500-50-07    500-50-06 
08.05.2015  18:00  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    SSK 500-50-06    500-50-05 
09.05.2015  10:00  80cc  DT  Vojens Speedway Klub, Danmark  VSK 80-02-015  SMO 80-02-085  vbmk 80-02-055  HSK 80-02-025  85-02-05 
09.05.2015  10:00  80cc  DT  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 1 85-02-036  MSM 80-02-045  Ems 80-02-075  SSC 80-02-065  85-02-06 
09.05.2015  13:00  80cc  DT  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 2 85-02-046    vbmk 80-03-085  GSK 80-03-025  85-03-08 
09.05.2015  10:15  80cc  DT  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK2 80-03-115  HSK2 80-03-105  MSC 80-03-075  EMS 80-03-055  85-03-09 
09.05.2015  19:00  500cc  Best Pairs  Korskro Motorcentrum, Danmark           
09.05.2015  11:00  500cc  DM kvartfinale   Grindsted, Danmark           
09.05.2015  14:00  500cc  DM kvartfinale   Grindsted, Danmark           
09.05.2015  10:00  50cc  DT  Fredericia Motor Klub, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-01 
10.05.2015  10:00  50cc  DT  Fredericia Motor Klub, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-02 
10.05.2015  12:30  50cc  DT  Fredericia Motor Klub, Danmark  KSC 50-02-065  EMS 50-02-055  FMk1 50-02-026  SMK 50-02-086  50-02-02 
10.05.2015  15:00  50cc  DT  Fredericia Motor Klub, Danmark  SSK 50-02-116  MSC 50-03-065  HESK50-03-045  SSC 50-03-015  50-03-02 
12.05.2015  17:00  500cc  Fritte Cup semi 1  Glumsø, Danmark           
13.05.2015  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    GSK 500-50-08    500-50-08 
13.05.2015  18:30  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    SSK 500-50-06    500-50-09 
13.05.2015  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    EMS 500-50-02    500-50-07 
14.05.2015  16:00  500cc  Fun Cup   Fladbro, Danmark           
14.05.2015  14:00  80cc  Kjærgaard cup  Grindsted, Danmark           
14.05.2015  16:00  80cc  Kjærgaard cup  Grindsted, Danmark           
14.05.2015  12:00  50cc  Kjærgaard cup  Grindsted, Danmark           
14.05.2015  10:00  50cc  Kjærgaard cup  Grindsted, Danmark           
14.05.2015  10:00  50cc  DT  Fredericia Motor Klub, Danmark  FMk1 50-02-026  SMK 50-02-086  EMS 50-02-055  MSM 50-02-015  50-02-01 
15.05.2015  18:00  80cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 80-01-025  SSK 80-01-055  SMK 85-01-016  VSK 80-01-065  85-01-03 
16.05.2015  12:00  80cc  DT  Bredbanen, Danmark  vbmk 80-02-055  Ems 80-02-075  SMO 80-02-085  SMK 1 85-02-036  85-02-07 
16.05.2015  11:00  500cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-01-025  SSK 500-01-076  SSC 500-01-045  VSK 500-01-085  500-01-08 
16.05.2015  12:00  80cc  DT  Elling Banen, Danmark  SSC 80-03-015  SSK2 80-03-115  MSC 80-03-075  FSK 2 85-02-086  85-03-10 
16.05.2015  14:00  80cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK1 80-03-035  EMS 80-03-055    SMK 2 85-02-046  85-03-11 
16.05.2015  15:00  80cc  DT  Bredbanen, Danmark  vbmk 80-03-085  SSK 80-03-095  GSK 80-03-025  HSK2 80-03-105  85-03-12 
16.05.2015  10:00  500cc  DT  Fjelsted, Danmark  FSK 500-01-056  EMS-500-01-035  BSC-500-01-015  GSP 500-01-066  500-01-07 
16.05.2015  09:00  50cc  Micro Cup  Fjelsted, Danmark           
16.05.2015  11:30  50cc  Micro Cup  Fjelsted, Danmark           
17.05.2015  11:00  80cc  Fritte cup Bedste par A + B  Slangerup Speedway Klub, Danmark           
17.05.2015  11:00  80cc  Fritte cup Bedste par A + B  Slangerup Speedway Klub, Danmark           
17.05.2015    50cc  DM semi 1 50 cc  Uhrebanen, Danmark           
17.05.2015    50cc  DM semi 2 50 cc  Uhrebanen, Danmark           
17.05.2015  14:00  500cc  Fritte cup semi 2  Slangerup Speedway Klub, Danmark           
19.05.2015  18:00  80cc  Fritte Cup C_D  Bredbanen, Danmark           
20.05.2015  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    FSK 500-50-07    500-50-10 
20.05.2015  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    MSC 500-50-04    500-50-11 
20.05.2015  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    OSC-500-50-03    500-50-12 
21.05.2015    500cc  2.div.  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-02-025   KSC 500-02-065  FSK 500-02-026  BSC 500-02-015  500-02-05 
22.05.2015  18:00  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    GSK 500-50-08    500-50-13 
22.05.2015  19:00  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    SSK 500-50-06    500-50-14 
23.05.2015  10:00  500cc  DT  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS-500-01-035  SSC 500-01-045  VSK 500-01-085  FSK 500-01-056  500-01-09 
23.05.2015  10:15  500cc  DT  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-01-076  GSP 500-01-066  HSK 500-01-025  BSC-500-01-015  500-01-10 
23.05.2015  13:00  500cc  DT  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-40-035  SSC 500-40-045  BSC 500-40-015  FSK 500-40-056  500-40-03 
23.05.2015    80cc  DM/YGT semifinale 1  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
23.05.2015    80cc  DM/YGT semifinale 2  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
24.05.2015  09:00  50cc  Pinsestævne   Uhrebanen, Danmark           
24.05.2015  11:00  50cc  Pinsestævne   Uhrebanen, Danmark           
24.05.2015  14:00  500cc  Pinsestævne   Uhrebanen, Danmark           
25.05.2015  00:00  80cc  BJ Mindeløb   Uhrebanen, Danmark           
25.05.2015  13:00  80cc  BJ Mindeløb   Uhrebanen, Danmark           
25.05.2015  15:00  50cc  DT  Uhrebanen, Danmark  HESK50-03-045  SSC 50-03-015  MSC 50-03-065  Fmk 50-03-035  50-03-01 
26.05.2015  18:00  500cc  2.div.  Elling Banen, Danmark  SSC 500 02-045  FSK 500-02-026  BSC 500-02-015  GSK 500-02-075  500-02-06 
27.05.2015  18:30  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  FSK 500-50-07    MSC 500-50-04    500-50-15 
27.05.2015  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    EMS 500-50-02    500-50-16 
28.05.2015  18:00  500cc  2.div.  Fladbro, Danmark   KSC 500-02-065  SSC 500 02-045  GSK 500-02-075  HSK 500-02-025  
29.05.2015  19:00  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    HOSK 500-50-05    500-50-17 
30.05.2015  14:00  500cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-01-025  FSK 500-01-056  BSC-500-01-015  SSC 500-01-045  500-01-12 
30.05.2015  11:00  500cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-40-026  FSK 500-40-056  VSK 500-40-06  EMS 500-40-035  500-40-04 
30.05.2015  11:30  80cc  DT  Fjelsted, Danmark  FSK 85-01-036  VSK 80-01-065  SSK 80-01-055  VBMK 80-01-075  80-01-05 
30.05.2015  11:00  80cc  DT  Glumsø, Danmark  MSM 80-02-045  VSK 80-02-015  vbmk 80-02-055  SMK 1 85-02-036  85-02-09 
30.05.2015  13:00  80cc  DT  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 80-03-055  SMK 2 85-02-046  HSK1 80-03-035  MSC 80-03-075  85-03-13 
30.05.2015  09:00  80cc  DT  Fjelsted, Danmark  FSK 2 85-02-086  SSK2 80-03-115  GSK 80-03-025  HSK2 80-03-105  85-03-14 
30.05.2015  12:00  80cc  DT  Bredbanen, Danmark    vbmk 80-03-085  SSK 80-03-095  SSC 80-03-015  85-03-15 
31.05.2015  10:00  50cc  Sommerstævne   Bredbanen, Danmark           
31.05.2015  12:30  50cc  Sommerstævne   Bredbanen, Danmark           
31.05.2015  15:00  50cc  Sommerstævne   Bredbanen, Danmark           
31.05.2015  18:00  80cc  85 Olympic  Vojens Speedway Center,            
03.06.2015  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    HSK 500-50-01    500-50-18 
03.06.2015  18:30  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    GSK 500-50-08    500-50-19 
03.06.2015  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    FSK 500-50-07    500-50-20 
05.06.2015  18:00  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    EMS 500-50-02    500-50-21 
06.06.2015  10:00  80cc  DT  Elling Banen, Danmark  SSC 80-02-065  SMO 80-02-085  SMK 1 85-02-036  VSK 80-02-015  85-02-12 
06.06.2015  10:15  80cc  DT  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 80-03-095  GSK 80-03-025  EMS 80-03-055  FSK 2 85-02-086  85-03-16 
06.06.2015  13:00  80cc  DT  Elling Banen, Danmark  SSC 80-03-015  SMK 2 85-02-046  HSK2 80-03-105  MSC 80-03-075  85-03-17 
06.06.2015  13:15  80cc  DT  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK2 80-03-115    vbmk 80-03-085  HSK1 80-03-035  85-03-18 
06.06.2015  12:00  80cc  DT  Bredbanen, Danmark  VBMK 80-01-075  SMO 80-01-045  FSK 85-01-036  HSK 80-01-025  85-01-06 
06.06.2015  15:00  80cc  DT  Bredbanen, Danmark  vbmk 80-02-055  MSM 80-02-045  HSK 80-02-025  Ems 80-02-075  85-02-11 
06.06.2015  11:30  50cc  FM semif.50cc  Fjelsted, Danmark           
06.06.2015  09:00  50cc  FM seimf. 50cc  Fjelsted, Danmark           
06.06.2015  13:00  500cc  DM Semifinale   Holsted Speedway Klub, Danmark           
07.06.2015  13:00  80cc  DT  Vojens Speedway Center,   VSK 80-01-065  SMK 85-01-016  SMO 80-01-045  FSK 85-01-036  85-01-04 
07.06.2015  12:00  50cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
07.06.2015  14:00  500cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
09.06.2015  18:00  500cc  2.div.  Brovst, Danmark  BSC 500-02-015  EMS 500-02-035   KSC 500-02-065  SSC 500 02-045  500-02-07 
10.06.2015  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    OSC-500-50-03    500-50-22 
10.06.2015  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    SSK 500-50-06    500-50-23 
10.06.2015  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    MSC 500-50-04    500-50-24 
11.06.2015  19:00  500cc  SWC Raceoff  Vojens Speedway Center,            
13.06.2015  11:00  80cc  DT  Korskro Motorcentrum, Danmark  Ems 80-02-075  HSK 80-02-025  SSC 80-02-065  SMO 80-02-085  85-02-10 
13.06.2015  19:00  500cc  SWC Final  Vojens Speedway Center,            
13.06.2015  10:10  50cc  DT  Glumsø, Danmark  MSC 50-03-065  SSK 50-02-116  EMS 50-03-025  Fmk 50-03-035  50-03-03 
13.06.2015  12:30  50cc  DT  Glumsø, Danmark  EMS 50-02-055  KSC 50-02-065  vbmk 50-02-025  MSM 50-02-015  50-02-03 
13.06.2015  15:00  50cc  DT  Glumsø, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-03 
14.06.2015  14:00  500cc  Fritte Cup semi 3  Holstebro Speedway Klub, Danmark           
14.06.2015  10:10  50cc  DT  Glumsø, Danmark  Fmk 50-03-035  MSC 50-03-065  SSK 50-02-116  SSC 50-03-015  50-03-04 
14.06.2015  12:30  50cc  DT  Glumsø, Danmark  MSM 50-02-015  EMS 50-02-055  KSC 50-02-065  SMK 50-02-086  50-02-04 
14.06.2015  15:00  50cc  DT  Glumsø, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-04 
17.06.2015  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    GSK 500-50-08    500-50-25 
17.06.2015  18:30  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    OSC-500-50-03    500-50-26 
17.06.2015  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    HSK 500-50-01    500-50-27 
17.06.2015  18:00  50cc  FM finale 50cc  Fjelsted, Danmark           
19.06.2015  19:00  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    HSK 500-50-01    500-50-28 
19.06.2015  18:00  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    HOSK 500-50-05    500-50-29 
20.06.2015  10:00  500cc  DT  Elling Banen, Danmark  SSC 500-01-045  VSK 500-01-085  EMS-500-01-035  BSC-500-01-015  500-01-13 
20.06.2015  15:00  500cc  DT  Glumsø, Danmark  GSP 500-01-066  FSK 500-01-056  SSK 500-01-076  HSK 500-01-025  500-01-14 
20.06.2015  10:00  500cc  DT  Fjelsted, Danmark  FSK 500-40-056  EMS 500-40-035  HSK 500-40-026  SSC 500-40-045  500-40-06 
20.06.2015  13:00  80cc  DM 1 85 cc  Holsted Speedway Klub, Danmark           
20.06.2015  10:15  50cc  T.Nørregaard Cup  Korskro Motorcentrum, Danmark           
23.06.2015    500cc  Sct. Hansløb  Fladbro, Danmark           
24.06.2015  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    HSK 500-50-01    500-50-30 
24.06.2015  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    MSC 500-50-04    500-50-31 
24.06.2015  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    HOSK 500-50-05    500-50-32 
24.06.2015  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    OSC-500-50-03    500-50-33 
26.06.2015  18:00  500cc  2.div.  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-02-035  GSK 500-02-075  HSK 500-02-025  BSC 500-02-015  500-02-08 
26.06.2015    80cc  Nicki P. Cup   Holsted Speedway Klub, Danmark           
27.06.2015  14:00  50cc  DT  Fjelsted, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-05 
27.06.2015    80cc  Nicki P. Cup   Holsted Speedway Klub, Danmark           
27.06.2015    80cc  Nicki P. Cup   Holsted Speedway Klub, Danmark           
27.06.2015    80cc  Nicki P. Cup   Holsted Speedway Klub, Danmark           
27.06.2015    80cc  Nicki P. Cup   Holsted Speedway Klub, Danmark           
27.06.2015    500cc  U 21 EM Semiinale  Brovst, Danmark           
27.06.2015  09:00  50cc  DT  Fjelsted, Danmark  Fmk 50-03-035  EMS 50-03-025  SSC 50-03-015  HESK50-03-045  50-03-05 
27.06.2015  11:30  50cc  DT  Fjelsted, Danmark  MSM 50-02-015  vbmk 50-02-025  SMK 50-02-086  FMk1 50-02-026  50-02-05 
28.06.2015    80cc  Nicki P. Cup   Holsted Speedway Klub, Danmark           
28.06.2015  10:00  500cc  500 Olympic oldboys  Vojens Speedway Center,            
28.06.2015    80cc  Nicki P. Cup   Holsted Speedway Klub, Danmark           
28.06.2015    80cc  Nicki P. Cup   Holsted Speedway Klub, Danmark           
28.06.2015  10:00  50cc  DT  Bredbanen, Danmark  SSC 50-03-015  SSK 50-02-116  EMS 50-03-025  MSC 50-03-065  50-03-06 
28.06.2015  12:30  50cc  DT  Bredbanen, Danmark  SMK 50-02-086  KSC 50-02-065  vbmk 50-02-025  EMS 50-02-055  50-02-06 
28.06.2015  15:00  50cc  DT  Bredbanen, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-06 
01.07.2015  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    SSK 500-50-06    500-50-35 
01.07.2015  18:30  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    HOSK 500-50-05    500-50-34 
03.07.2015  18:00  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    OSC-500-50-03    500-50-36 
04.07.2015  10:00  500cc  DT  Vojens Speedway Center,   VSK 500-01-085  HSK 500-01-025  SSC 500-01-045  SSK 500-01-076  500-01-03 
04.07.2015  14:00  80cc  YGT semif.  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
04.07.2015  17:00  80cc  YGT semif.  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
05.07.2015  14:00  80cc  YGT finale  Skærbæk Motor Klub, Danmark           
08.07.2015  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    SSK 500-50-06    500-50-37 
08.07.2015  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    GSK 500-50-08    500-50-38 
11.07.2015  10:00  500cc  Fun Cup   Fladbro, Danmark           
11.07.2015  09:00  80cc  NUSER Cup  Fjelsted, Danmark           
11.07.2015  11:30  80cc  NUSER Cup  Fjelsted, Danmark           
24.07.2015  15:30  500cc  Veterangames  Uhrebanen, Danmark           
25.07.2015  09:00  500cc  Veterangames  Uhrebanen, Danmark           
25.07.2015    50cc  Sommerstævne   Brovst, Danmark           
25.07.2015    50cc  Sommerstævne   Brovst, Danmark           
25.07.2015    80cc  Sommerstævne   Brovst, Danmark           
25.07.2015    500cc  Sommerstævne   Brovst, Danmark           
28.07.2015  18:00  500cc  DM U 21 semifinale   Uhrebanen, Danmark           
01.08.2015  10:00  500cc  DT  Vojens Speedway Center,   VSK 500-01-085  EMS-500-01-035  HSK 500-01-025  FSK 500-01-056  500-01-15 
01.08.2015  13:00  500cc  DT  Glumsø, Danmark  GSP 500-01-066  BSC-500-01-015  SSK 500-01-076  SSC 500-01-045  500-01-16 
01.08.2015  09:00  80cc  FM semif. 85cc  Fjelsted, Danmark           
01.08.2015  11:30  80cc  FM semif. 85cc  Fjelsted, Danmark           
04.08.2015  17:30  500cc  DT  Glumsø, Danmark  GSP 500-01-066  EMS-500-01-035  VSK 500-01-085  SSK 500-01-076  500-01-11 
05.08.2015  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    HSK 500-50-01    500-50-39 
05.08.2015  18:30  DSL  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07    HOSK 500-50-05    500-50-40 
05.08.2015  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    MSC 500-50-04    500-50-41 
06.08.2015  17:30  500cc  Fun Cup   Fladbro, Danmark           
07.08.2015  19:00  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    GSK 500-50-08    500-50-42 
07.08.2015  18:00  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    HSK 500-50-01    500-50-43 
08.08.2015  10:15  500cc  DT  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-01-076  FSK 500-01-056  SSC 500-01-045  GSP 500-01-066  500-01-17 
08.08.2015  10:00  500cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-01-025  BSC-500-01-015  EMS-500-01-035  VSK 500-01-085  500-01-18 
08.08.2015  10:00  80cc  DT  Vojens Speedway Center,   VSK 80-02-015  SSC 80-02-065  MSM 80-02-045  HSK 80-02-025  85-02-08 
08.08.2015  13:00  500cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-40-026  BSC 500-40-015  VSK 500-40-06  SSC 500-40-045  500-40-05 
09.08.2015  14:00  500cc  Fritte Cup Finale 1  Holsted Speedway Klub, Danmark           
12.08.2015  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    EMS 500-50-02    500-50-44 
12.08.2015  18:30  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    FSK 500-50-07    500-50-45 
12.08.2015  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    HOSK 500-50-05    500-50-46 
12.08.2015  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    OSC-500-50-03    500-50-47 
14.08.2015  18:00  DSL  DSL  Holstebro Speedway Klub, Danmark  HOSK 500-50-05    FSK 500-50-07    500-50-48 
14.08.2015  19:00  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    MSC 500-50-04    500-50-49 
15.08.2015  11:00  80cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK1 80-03-035  SSC 80-03-015  FSK 2 85-02-086  SSK 80-03-095  85-03-07 
15.08.2015  10:00  500cc  DT  Vojens Speedway Center,   VSK 500-01-085  BSC-500-01-015  FSK 500-01-056  SSK 500-01-076  500-01-19 
15.08.2015  13:00  500cc  DT  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS-500-01-035  HSK 500-01-025  GSP 500-01-066  SSC 500-01-045  500-01-20 
15.08.2015  10:00  500cc  DT  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-40-035  VSK 500-40-06  BSC 500-40-015  HSK 500-40-026  500-40-08 
15.08.2015  10:15  80cc  DT  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 80-01-055  HSK 80-01-025  FSK 85-01-036  SMO 80-01-045  85-01-07 
16.08.2015  10:00  50cc  DT  Korsløkkebanen, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-08 
16.08.2015  13:00  50cc  DT  Korsløkkebanen, Danmark  KSC 50-02-065  MSM 50-02-015  FMk1 50-02-026  vbmk 50-02-025  50-02-08 
16.08.2015  15:00  50cc  DT  Korsløkkebanen, Danmark  SSK 50-02-116  Fmk 50-03-035  HESK50-03-045  EMS 50-03-025  50-03-08 
18.08.2015  18:00  50cc  DT  Korsløkkebanen, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-07 
18.08.2015  18:00  500cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-02-025  EMS 500-02-035  VSK 500-02-085   KSC 500-02-065  500-02-09 
19.08.2015  18:30  DSL  DSL  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS 500-50-02    GSK 500-50-08    500-50-51 
19.08.2015  18:30  500cc  DSL  Fjelsted, Danmark  FSK 500-50-07      SSK 500-50-06  500-50-50 
20.08.2015  17:30  500cc   Fun cup  Uhrebanen, Danmark           
21.08.2015  19:00  500cc  DM A 500 cc  Slangerup Speedway Klub, Danmark           
22.08.2015  09:00  500cc  DT  Fjelsted, Danmark  FSK 500-40-056  VSK 500-40-06  EMS 500-40-035  BSC 500-40-015  500-40-09 
22.08.2015  11:00  80cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 80-01-025  VBMK 80-01-075  VSK 80-01-065  SMK 85-01-016  85-01-08 
22.08.2015  12:00  80cc  DT  Elling Banen, Danmark  SSC 80-02-065  vbmk 80-02-055  SMO 80-02-085  MSM 80-02-045  85-02-13 
22.08.2015  14:00  80cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 80-02-025  Ems 80-02-075  SMK 1 85-02-036  VSK 80-02-015  85-02-14 
22.08.2015  14:00  80cc  DT  Bredbanen, Danmark  vbmk 80-03-085  MSC 80-03-075  HSK2 80-03-105  EMS 80-03-055  85-03-19 
22.08.2015  13:00  80cc  DT  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 80-03-095  HSK1 80-03-035  SSK2 80-03-115  SMK 2 85-02-046  85-03-20 
22.08.2015  09:00  80cc  DT  Fjelsted, Danmark  FSK 2 85-02-086    SSC 80-03-015  GSK 80-03-025  85-03-21 
22.08.2015  13:00  500cc  DT  Korskro Motorcentrum, Danmark  EMS-500-01-035  SSK 500-01-076  HSK 500-01-025  BSC-500-01-015  500-01-21 
22.08.2015  11:30  500cc  DT  Fjelsted, Danmark  FSK 500-01-056  SSC 500-01-045  GSP 500-01-066  VSK 500-01-085  500-01-22 
22.08.2015  11:00  50cc  JM 50 cc  Uhrebanen, Danmark           
23.08.2015  12:00  50cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
23.08.2015  14:00  500cc  Træningsstævne  Outrup Speedway Club, Danmark           
23.08.2015  13:00  80cc  Speed Club mesterskab   Skærbæk Motor Klub, Danmark           
26.08.2015  18:30  DSL  DSL  Grindsted, Danmark  GSK 500-50-08    OSC-500-50-03    500-50-53 
26.08.2015  18:30  DSL  DSL  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-50-01    FSK 500-50-07    500-50-54 
26.08.2015  18:30  DSL  DSL  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-50-06    HOSK 500-50-05    500-05-55 
26.08.2015  18:30  DSL  DSL  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 500-50-04    EMS 500-50-02    500-50-52 
27.08.2015  18:00  500cc  DT  Fladbro, Danmark   KSC 500-02-065  VSK 500-02-085  SSC 500 02-045  FSK 500-02-026  500-02-11 
28.08.2015  19:00  DSL  DSL  Outrup Speedway Club, Danmark  OSC-500-50-03    EMS 500-50-02    500-50-56 
29.08.2015  10:00  500cc  DT  Vojens Speedway Center,   VSK 500-40-06  HSK 500-40-026  FSK 500-40-056  BSC 500-40-015  500-40-07 
29.08.2015  10:00  80cc  DT  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 85-01-016  SMO 80-01-045  SSK 80-01-055    85-01-09 
29.08.2015  14:00  500cc  U 21 EM finalen   Elling Banen, Danmark           
29.08.2015  09:00  50cc  DT  Fladbro, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-09 
29.08.2015  11:00  50cc  DT  Fladbro, Danmark  FMk1 50-02-026  vbmk 50-02-025  EMS 50-02-055  KSC 50-02-065  50-02-09 
29.08.2015  13:00  50cc  DT  Fladbro, Danmark  HESK50-03-045  EMS 50-03-025  MSC 50-03-065  SSK 50-02-116  50-03-09 
30.08.2015  11:01  80cc  Speed Club mesterskab   Bredbanen, Danmark           
30.08.2015  13:30  80cc  Speed Club mesterskab   Bredbanen, Danmark           
30.08.2015  09:00  50cc  DT  Fladbro, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-10 
30.08.2015  11:00  50cc  DT  Fladbro, Danmark  vbmk 50-02-025  SMK 50-02-086  MSM 50-02-015  KSC 50-02-065  50-02-10 
30.08.2015  13:00  50cc  DT  Fladbro, Danmark  EMS 50-03-025  SSC 50-03-015  Fmk 50-03-035  SSK 50-02-116  50-03-10 
01.09.2015  18:00  80cc  JM semi 85 cc  Holsted Speedway Klub, Danmark           
02.09.2015  18:00  80cc  FM finale 85cc  Fjelsted, Danmark           
02.09.2015  18:00  500cc  DT  Fjelsted, Danmark  FSK 500-02-026  EMS 500-02-035  GSK 500-02-075   KSC 500-02-065  500-02-12 
03.09.2015  18:00  80cc  JM semi 85 cc  Holsted Speedway Klub, Danmark           
04.09.2015    500cc  U 21 DM finale  Brovst, Danmark           
04.09.2015  17:15  Old Boys, 500cc  Fun cup  Korskro Motorcentrum, Danmark           
05.09.2015  12:00  80cc  Jan O Træningsstævne  Munkebo Speedway Club, Danmark           
05.09.2015    80cc  DM 2 85 cc  Korsløkkebanen, Danmark           
05.09.2015    50cc  DM 50 cc  Korsløkkebanen, Danmark           
08.09.2015  17:30  500cc  DT  Elling Banen, Danmark  SSC 500-40-045  EMS 500-40-035  HSK 500-40-026  VSK 500-40-06  500-40-10 
08.09.2015  18:00  500cc  2.div  Vojens Speedway Center,   VSK 500-02-085   KSC 500-02-065  BSC 500-02-015  GSK 500-02-075  500-02-13 
09.09.2015  18:00  DSL  Dansk Metal Superfinale            500-50-57 
11.09.2015  18:00  50cc  DT  Korsløkkebanen, Danmark  vbmk 50-02-025  FMk1 50-02-026  MSM 50-02-015  EMS 50-02-055  50-02-07 
11.09.2015  18:00  50cc  DT  Bredbanen, Danmark  EMS 50-03-025  HESK50-03-045  Fmk 50-03-035  MSC 50-03-065  50-03-07 
11.09.2015  18:00  80cc  JM Finale 85 cc  Holsted Speedway Klub, Danmark           
12.09.2015  14:00  500cc  DT  Brovst, Danmark  BSC-500-01-015  VSK 500-01-085  SSC 500-01-045  GSP 500-01-066  500-01-25 
12.09.2015  10:00  500cc  DT  Fjelsted, Danmark  FSK 500-01-056  HSK 500-01-025  SSK 500-01-076  EMS-500-01-035  500-01-26 
12.09.2015  11:00  500cc  DT  Brovst, Danmark  BSC 500-40-015  HSK 500-40-026  SSC 500-40-045  EMS 500-40-035  500-40-11 
12.09.2015  10:00  50cc  DT  Munkebo Speedway Club, Danmark  MSC 50-03-065  HESK50-03-045  SSC 50-03-015  EMS 50-03-025  50-03-11 
12.09.2015  12:00  50cc  DT  Munkebo Speedway Club, Danmark  EMS 50-02-055  FMk1 50-02-026  SMK 50-02-086  vbmk 50-02-025  50-02-11 
12.09.2015  14:00  50cc  DT  Munkebo Speedway Club, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-11 
12.09.2015  16:00  80cc  Jan O Træningsstævne  Grindsted, Danmark           
12.09.2015  18:00  80cc  85 Olympic  Vojens Speedway Center,            
13.09.2015  14:00  500cc  Fritte cup finale 2  Korskro Motorcentrum, Danmark           
13.09.2015  12:00  50cc    Munkebo Speedway Club, Danmark  SMK 50-02-086  MSM 50-02-015  KSC 50-02-065  FMk1 50-02-026  50-02-12 
13.09.2015  10:00  50cc  DT  Munkebo Speedway Club, Danmark  SSC 50-03-015  Fmk 50-03-035  SSK 50-02-116  HESK50-03-045  50-03-12 
13.09.2015  14:00  50cc  DT  Munkebo Speedway Club, Danmark  VBMK 50-01-015  SMO 50-01-035  FSK 50-01-025    50-01-12 
13.09.2015  13:00  500cc, 80cc, 50cc  N.O Jensen Græsbaneløb  Gandrup, Danmark           
13.09.2015  10:00  80cc  Fritte cup 3 holds match  Korskro Motorcentrum, Danmark           
16.09.2015  18:30  500cc  DT  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-01-025  VSK 500-01-085  GSP 500-01-066  BSC-500-01-015  500-01-24 
16.09.2015  17:30  500cc  DT  Fjelsted, Danmark  SSC 500-01-045  FSK 500-01-056  EMS-500-01-035  SSK 500-01-076  500-01-23 
19.09.2015  10:15  500cc  DT  Slangerup Speedway Klub, Danmark  SSK 500-01-076  GSP 500-01-066  VSK 500-01-085  EMS-500-01-035  500-01-27 
19.09.2015  14:00  500cc  DT  Brovst, Danmark  BSC-500-01-015  SSC 500-01-045  FSK 500-01-056  HSK 500-01-025  500-01-28 
19.09.2015  11:00  500cc  DT  Brovst, Danmark  BSC 500-40-015  FSK 500-40-056  SSC 500-40-045  VSK 500-40-06  500-40-12 
19.09.2015  09:00  80cc  finale runde 1   Fjelsted, Danmark  SMK 85-01-016  SSK 80-01-055  FSK 85-01-036  VBMK 80-01-075  85-01-10 
19.09.2015    50cc  uofficiel par DM  Grindsted, Danmark           
19.09.2015    50cc  uofficiel par DM  Grindsted, Danmark           
19.09.2015    50cc  uofficiel par DM  Grindsted, Danmark           
19.09.2015    80cc  nedrykning 1.div    VSK 80-01-065  HSK 80-01-025  SMO 80-01-045     
20.09.2015  13:30  500cc  2.div  Grindsted, Danmark  GSK 500-02-075  SSC 500 02-045  EMS 500-02-035  VSK 500-02-085  500-02-01 
20.09.2015  14:00  80cc  slutspil 2.Div.  Skærbæk Motor Klub, Danmark  SMK 1 85-02-036  VSK 80-02-015  vbmk 80-02-055  Ems 80-02-075  85-02-15 
20.09.2015  11:00  80cc  slutspil 1.Div.  Skærbæk Motor Klub, Danmark  FSK 85-01-036  VBMK 80-01-075  SSK 80-01-055  SMK 85-01-016  85-01-11 
20.09.2015  09:00  50cc  HESK Challange finale  Uhrebanen, Danmark           
20.09.2015  11:00  50cc  HESK Challange finale  Uhrebanen, Danmark           
25.09.2015    500cc  afslutningsløb Old Boys  Vojens Speedway Center,            
26.09.2015  12:30  50cc  Bund 32  Fredericia Motor Klub, Danmark           
26.09.2015  10:15  80cc  slutspil 1.Div.  Slangerup Speedway Klub, Danmark  VBMK 80-01-075  FSK 85-01-036  SMK 85-01-016  SSK 80-01-055  85-01-12 
26.09.2015  13:00  500cc  Finalerunde 1   Glumsø, Danmark  GSP 500-01-066  EMS-500-01-035  HSK 500-01-025  FSK 500-01-056  500-01-29 
26.09.2015  09:30  50cc  Bund 32  Fredericia Motor Klub, Danmark           
26.09.2015  14:30  80cc  Bund 32  Fredericia Motor Klub, Danmark           
27.09.2015  14:00  500cc  Finalerunde 2  Holsted Speedway Klub, Danmark  HSK 500-01-025  FSK 500-01-056  EMS-500-01-035  GSP 500-01-066  500-01-30 
27.09.2015  10:00  80cc  slutspil 2.Div.  Bredbanen, Danmark  VSK 80-02-015  SMK 1 85-02-036  Ems 80-02-075  vbmk 80-02-055  85-02-16 
27.09.2015  14:00  80cc  slutspil 1.Div.  Bredbanen, Danmark  SSK 80-01-055  SMK 85-01-016  VBMK 80-01-075  FSK 85-01-036  85-01-13 
29.09.2015  17:30  500cc  DT  Elling Banen, Danmark  SSC 500 02-045  HSK 500-02-025  FSK 500-02-026  EMS 500-02-035  500-02-14 
30.09.2015  18:00  500cc  DT  Grindsted, Danmark  GSK 500-02-075  FSK 500-02-026  HSK 500-02-025  VSK 500-02-085  500-02-10 
03.10.2015  10:00  50cc  Top 16  Fredericia Motor Klub, Danmark           
03.10.2015  13:13  80cc  Top 16  Fredericia Motor Klub, Danmark           
03.10.2015    80cc  Anne Holms Talentløb  Slangerup Speedway Klub, Danmark